Bir Ayrılık Bu Greenwich Villadaki Dairede Makyaj İlhamı oldu.


Büyük bir dağılmasından geçtikten sonra, büyük bir saç kesimi almak için ilham olabilir. Belki gardırobunu değiştirirsin. Eğer Alexander Reid iseniz veya, bir üst-alt Daire makyaj yapmaya karar.

“Benim eski aslında aslında Daire bulundu, ama ben tuttu!”New York merkezli tasarımcı gülüyor. Ve adil olmak gerekirse, 1750’lerde Greenwich Village townhouse’daki tek yatak odalı alan, hayat boyu bir zamanlar Manhattanites’in hayalini kurduğu büyük boy pencereler, iki şömine, dahili depolama alanına sahip bir banyo ve 11 yaşındaki Golden Retriever Stanley için evcil hayvan dostu. Reid,” o kadar harikaydı ki vazgeçmek istemedim ” diyor.

Ama aynı zamanda, yeni bir başlangıca ihtiyacı olduğunu biliyordu. “Uzun zamandır yalnız yaşadığım ilk zamandı ve beni gerçekten yansıtan bir alana sahip olmak istedim” diyor. Yani geçen kış – “Daire saging sonra, tabii ki” – o yenileme düğmesine basın zamanı olduğuna karar verdi.

Başlangıç noktası: bir müşteriye yardım ederken bulduğu Bronz, beyaz ve siyah çizgili Pierre Frey kumaşı, kendi oturma odasında Roma tonları için kullanmaya başladı. Bir boya rengi değişimi planlarda olmasa da (“koyu renkli ahşap zeminli büyük, beyaz bir kutunun estetiğini seviyorum” diyor), kumaşın çoğunlukla gri-beyaz bir paletten daha sıcak bir deve, sıcak orman ve deri karışımı, mevcut siyah-beyazın yanında.