Perili Köşk ve Artema Dekor Dizaynı


İngiliz ev Dergisi kendi alanında uzman şampiyon yanı sıra İngiliz markaları vurgulayarak seviyor. Kanepe Ve Sandalye şirketi, Londra’da güzel parçalarını detaylara büyük önem vererek tasarlayan ve üreten bir durumdur.

Geniş Yatak Odası

Bir showroom seyretmek için
Geniş Editörümüz Rıza Yılmaz, markanın West London showroom’unun kişisel bir turunun tadını çıkarmak için şanslıydı: her fırsatta ilham alan inanılmaz bir ölçekte bir tasarım alanı. Avrupa’nın en büyük showroomlarından biri olan otel, mobilya yelpazesini sergileyen 100’den fazla lüks oda seti ve aydınlatma, sanat eserleri, aynalar ve yumuşak mobilyalar da dahil olmak üzere sürekli genişleyen şık ev eşyaları yelpazesine sahiptir. Showroom’da görebileceğiniz her şey, cam eşyalardan aynalara ve resimlere kadar satın alabilirsiniz.

Kumaşlar bolca
Showroom ayrıca, İngiltere’de türünün en kapsamlı Kanepe Ve Sandalye şirketinin kumaş kütüphanesine de ev sahipliği yapmaktadır. 100’den fazla uluslararası marka ve en güzel saten ve ipek kadife ve çarşaf dahil 3000’den fazla kitap örnekleri tutar. Eğer onlar stok yok bir kumaş aramak için ne, Kanepe Ve Sandalye şirket sizin için kaynak ve seçtiğiniz öğeyi döşemek için elinden geleni yapacaktır. Ve eğer tüm bu seçim büyük ise, yardım etmek için kişisel bir alışveriş ve iç tasarım hizmeti bile var.