Klasik İngiliz Country tarzı dekor fikirleri ve ev mobilyası


Diğer çoğu dekorasyon stilleri aksine, İngiliz kır evleri klasik stili kır evi tarzı dekor fikirleri, rahat ve basit iç dekorasyon kavramlar destek ve neredeyse her evde bir sıcak ve davetkar ve hoş bir görünüm elde etmek için izin birçok farklı renk, doku ve dekoratif desenler kullanır.

İngiliz country tarzı dekor fikirleri zamansız zarif, davetkar ve şık. Belirli zaman dilimlerinden belirli ayrıntılara veya mimari öğelere ihtiyacınız yoktur. İngiliz country tarzı dekor fikirleri kolaydır ve odaları güzel, sıcak ve modern ev iç mekanlarına dönüştüren herhangi bir modern evde kullanılabilir.

Bu iç tasarım stili gerçekten rahat ve sakinleştirici. Klasik İngiliz country tarzı ev sahipleri kişiliğini yansıtır ve güzel ve konforlu oda dekor sunuyoruz. Klasik İngiliz tarzı rahat veya resmi ev iç oluşturabilirsiniz, ancak tüm odalar fonksiyonel ve davetkar. Klasik İngiliz tarzında ev mobilyaları hoş duygular uyandırır ve huzurlu, rahat ve sıcak bir atmosfer getirir.

İngiliz country tarzı dekor fikirleri, sevgi ve ailenin önemini hatırlatan havadar yaşam alanları yaratan parlak ve yatıştırıcıdır. Genellikle doğa, oda renkleri ve iç dekorasyon fikirleri esinlenerek rahat, stressiz yaşam tarzı doğal güzelliği ve sadeliği kutluyoruz.

Hoş pastel renkler, beyaz keten perdeler ve masa örtüleri, tatlı kokulu çiçek çiçekler ve fonksiyonel ev dekorasyonu doğal kumaşlar hafif esintiyle darbe oluşturmak, ya da tam anlamıyla bir İngiliz kır evlerinde doğal ve güzel ortamı getiren tatlı kokulu Gül ve dekorasyonu merkezinde olması.

Ülke tarzı dekor, dekoratif desenler ve oda renkleri
Güzel kırsal manzaralardan esinlenen doğal oda renkleri, tonları ve tonları klasik İngiliz tarzında iç dekorasyon için idealdir. Işık pastel oda renkleri ülke ev tarzı dekor ile iyi çalışır.

Chippendale mobilya tasarım tanımlayan klasik İngilizce dekorasyon tarzı

İngiliz ülke Bahçesi, ince mavi ve yeşil renk ayak parmaklarından kremsi beyazlara ve pembe pembe tonlara, yumuşak sarı renk tonlarına ve kremlere kadar hoş doğal renk tonları için harika bir ilham kaynağıdır. Çiçek desenleri ve çekler İngiliz ülke ev tarzı dekor oluşturmak için anahtar dekoratif desenler vardır.